Prečo využiť naše služby?


Porovnanie všetkých ponúk zaberie veľa času, čo si v dnešnej dobe môže málokto dovoliť. Namiesto zdĺhavého obiehania všetkých bánk a poisťovní, porovnávania a prepočítavania si ponúk môžete osloviť nás a my tento proces absolvujeme za vás, naviac vám môžeme vybaviť lacnejší úver.

Ako pracujeme?

Neustále sledujeme trh s hypotékami a poistkami, poznáme podmienky všetkých bánk/poisťovní a vieme poradiť, čo je pre vás najvýhodnejšie. Pripravíme vám ponuky a podobne ako v banke, vám vie namodelovať rôzne splátky, výšky úveru a druhy hypoték. Tiež vám vysvetlíme plusy aj mínusy jednotlivých alternatív. Výhodou oproti banke/poisťovni je, že porovnávame ponuky z rôznych bánk/poisťovní, nie len jednej. Sme nestranní, nezameriavame sa na žiadnu konkrétnu banku/poisťovnu či produkt.
Radi vám zrealizujeme aj kompletné vybavenie úveru. Veď kto by si dobrovoľne vybral zhromažďovanie všetkých tých dokumentov, chcel stáť v rade na katastri alebo dojednával obhliadky nehnuteľnosti so znalcom? Od nás sa na počkanie dozviete zoznam potrebných dokladov a niektoré z nich dokonca zosumarizujeme za vás. Odbremeníme vás napr. od zdĺhavého čakania na katastri a na základe výbornej spolupráce s niekoľkými znalcami pre vás zabezpečíme znalecký posudok lacnejšie a rýchlejšie.

Prečo vám vybavíme lacnejší úver?

Na základe našich dlhoročných skúseností s vybavovaním úverov máme nadobnudnuté dobré vzťahy s manažérmi bánk, u ktorých vám vieme vybaviť tzv. "kompetenčné" zľavy, ktoré môžu poskytnúť len oni a nie priehradkoví pracovníci.

Za naše služby neplatíte!

Na slovenskom trhu je najmenej 30% všetkých hypoték sprostredkovaných externe, čiže prostredníctvom spolupracovníkov bánk, ktorými sme aj my. Naše služby sa hradia z odplaty, ktorú nám za vybavovanie úverov poskytujú banky, čiže vás to nič nestojí. V drvivej väčšine je táto odplata pri každej banke rovnaká. Nemusíte sa preto obávať, že uprednostňujeme banky s vyššou províziou, pre nás je dôležitá najvýhodnejšia ponuka pre vás.

Nie sme skôr zbytočnou treťou stranou?

Namiesto vás komunikujeme s bankou, urgujeme pracovníkov ak sa vybavovanie spomalí a dohliadame na to, aby sa termíny zo strany banky dodržiavali. Bez nás ostáva sledovanie schvaľovacieho procesu a niekedy aj dennodenné vyvolávanie či osobné návštevy banky na vás. Okrem toho, ušetríme vám čas a stres pri zháňaní potrebných dokladov (na katastri, v poisťovni, v realitke). My sme vždy na strane svojho klienta, a preto je neoceniteľná aj naša odborná komunikácia s právnikmi a inými pracovníkmi banky ohľadom akýchkoľvek nezrovnalostí, ktoré sa pri vybavovaní úveru môžu vyskytnúť. Zveriť sa do našich rúk znamená mať po boku partnera, ktorý už úspešne vybavil najrôznejšie prípady - jednoduchšie aj zložité, komunikoval so všetkými bankami a získal pri tom skúsenosti, ktoré individuálny klient môže len ťažko nadobudnúť.